Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Prof. Gražinos Daunoravičienės paskaita-diskusija

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė habil. dr. Gražina Daunoravičienė nominuota 2017 m. Lietuvos mokslo premijai už monografiją „Lietuvių muzikos modernistinės tapatybės žvalgymas“ (Vilnius: Lietuvos muzikos ir teatro akademija, 2016).

Šia proga sausio 18 d. 15 val. Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3, Vilnius) rengiama Gražinos Daunoravičienės paskaita-diskusija „Lietuvių kompozitorių mokyklos modernioji atodanga“.

Paskaitos anotacija: 1918 m. atkūrus Lietuvos valstybę, atgimė ir lietuvių kultūra. Modernios nacionalinės muzikos idėja lėmė jos tapatybę ir plėtros kryptį.
Renginio dalyviai sužinos, kaip kūrėsi lietuvių kompozitorių mokyklos, kokios buvo jų programinės nuostatos ir pamokų vertė. Mokslininkė taip pat aptars nacionalinės muzikos modernėjimo kelią, lietuvių kompozitorių kūrybos reikšmę globalaus modernizmo sampratai.

Paskaitoje diskusijoje dalyvaus ir mokslininkę pristatys Lietuvos muzikos ir teatro akademijos mokslo prorektorė doc. dr. Judita Žukienė.

Registracija: tel. 8 692 45332 arba el. paštu e.griciute@lma.lt.