Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

šokis

Tikslas: Studijų programos Šokis tikslas yra parengti profesionalius ir visuomeniškai aktyvius šiuolaikinio ir klasikinio šokio atlikimo specialistus, išmanančius šokio meno specifiką, jo raidos dėsningumus, taip pat gebančius bendradarbiauti su šiuolaikinio ir klasikinio šokio kūrėjais.

Skiriamieji bruožai: 1. Tai unikali studijų programa Lietuvoje, rengianti šiuolaikinio ir klasikinio šokio atlikėjus, gebančius dirbti su įvairios šokio stilistikos choreografais (modernaus, šiuolaikinio šokio, klasikinio, neoklasikinio ir šiuolaikinio baleto).
2. Ši studijų programa skiriasi nuo analogiškų Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų studijų programų, nes yra papildyta teatrinio meistriškumo ir darbo su choreografu dalykais – Vaidybos pagrindais, Scenos kalba, Balso ir judesio koordinacija, Modernaus ir šiuolaikinio šokio repertuaru ir Klasikinio šokio repertuaru.
3. Studijų programa susideda iš dviejų dalių: praktinių ir teorinių studijų:
• Praktinės studijos organizuojamos grupėms ir individualiai, ugdant praktinius kūno valdymo ir įvairių šokio technikų įgūdžius;
• Teorinės studijos sudaro pagrindą praktinių gebėjimų vertei ir kontekstui suvokti.
4. Šokio technikos nuolat kinta, tad studijų metu studentai turi galimybę rinktis kelis pasirenkamuosius dalykus, kurie gali papildyti jų praktinius šokio įgūdžius bei supažindinti su naujai atsirandančiomis šokio technikomis.
5. Studijų metu studentams sudaroma galimybė susipažinti su Lietuvos ir kviestiniais užsienio šalių choreografais bei pedagogais, jų darbo metodais ir naujomis, retesnėmis šokio technikomis.

Specifiniai priėmimo reikalavimai: Norint studijuoti šią studijų programą, reikia turėti vidurinį išsilavinimą ir LMTA nustatyta tvarka išlaikyti stojamąjį egzaminą. Naujausia informacija apie priėmimą skelbiama www.lamabpo.lt ir www.lmta.lt/lt/priemimas-1

Fakultetas: Teatro ir kino fakultetas

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis / Profesinė kvalifikacija: šokio bakalauras (iki 2017 m.) / menų bakalauras

Valstybinis kodas: 612W50001 (iki 2017 m.) / 6121PX009

Specializacijos: Šiuolaikinis šokis, Klasikinis šokis

Studijų krypčių grupė: Menai

Akredituota iki: 2019-06-30

Studijų trukmė: Nuolatinės studijos, 4 metai

Dokumentai: Informacija ruošiama

Programos apimtis kreditais: 240

Studijų programos komitetas: Informacija ruošiama

Labai gera nuorodoa : Gera nuoroda